Jak i gdzie zorganizować profesjonalne szkolenie dla firmy?

Mateusz Nowak
29.08.2019

Każda dynamicznie rozwijająca się firma inwestuje w swoich pracowników, podnosząc ich kwalifikacje. Preferowaną w biznesie formą doskonalenia kompetencji i zdobywania wiedzy jest organizacja szkoleń i konferencji poświęconych tematyce związanej z działalnością firmy. Szkolenia firmowe często są organizowane poza miastem, w którym znajduje się siedziba firmy.

Przyjemne z pożytecznym

Wyjazdowe szkolenia mają o tyle swoje uzasadnienie, że zdobywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe pracownicy mogą połączyć z relaksem i z atrakcyjnym spędzaniem czasu. Ponadto taki wyjazd szkoleniowy integruje zespół pracowników i stanowi znakomitą okazję do rozmów i wymiany doświadczeń, na które na co dzień w pracy brakuje często czasu. Na szkoleniach organizowanych przez duże firmy pracownicy mają też szanse poznać osoby zatrudnione w innych filiach spółki lub związane zawodowo z tą samą czy pokrewną branżą. Szkolenia i konferencje wyjazdowe łączą w sobie podnoszenie kwalifikacji zawodowych z bardzo istotnym dla rozwoju firmy budowaniem relacji w zespole pracowników.

Wybór miejsca to podstawa

Profesjonalne szkolenie dla firmy można zorganizować jedynie w optymalnie przystosowanym do tego obiekcie, w którym znajduje się odpowiedniej wielkości nowoczesna sala szkoleniowa, wyposażona w multimedialne urządzenia najnowszej generacji. Ważny jest też doskonale przygotowany do obsługi wydarzenia personel i dobry catering. Nie bez znaczenia pozostaje także atrakcyjność samego miejsca oraz na tyle dobre położenie i skomunikowanie, że możliwe jest szybkie i komfortowe dotarcie na konferencję czy szkolenie.

Takie warunki spełnia znajdujący się we Wrocławiu Terminal Hotel, który dysponuje salą multimedialną ze ścianą projekcyjną o powierzchni 100 m², a ponadto nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym. Obiekt posiada także elegancką salę bankietową oraz sale konferencyjne z recepcją.

Wrocław będzie optymalnym wyborem również ze względu na łatwy dojazd do Terminal Hotel autostradą A4 i obwodnicą miasta oraz z uwagi na położenie centrum konferencyjnego blisko Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika.

Doskonała kuchnia i komfortowe pokoje

W Terminal Hotel firma może zorganizować szkolenia i konferencje dla dowolnej liczby uczestników, zapewniając pracownikom najwyższej jakości wizualizacje i projekcje oraz pełen komfort w czasie wydarzenia. Profesjonalna sala szkoleniowa i pyszny catering w czasie przerw to jednak nie wszystko. Do dyspozycji osób uczestniczących w szkoleniu będzie ponadto restauracja serwująca znakomite dania kuchni europejskiej oraz estetycznie i komfortowo wyposażone pokoje hotelowe.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.