Transfer z lotniska Modlin

Remigisz Szulc
28.02.2020

Wszyscy podróżujący samolotem wiedzą, jak wiele czasu zajmuje odprawa, zarówno przed odlotem, jak i po wylądowaniu samolotu na lotnisku docelowym. Jeżeli dodamy do tego liczne opóźnienia, to niestety okazuje się, że nawet najlepszy plan dnia może stać się niemożliwy do zrealizowania. Jest tak wiele czynników, które najzwyczajniej w świecie nie zależą od nas i nie mamy na nie wpływu. Planując podróż samolotem, tym bardziej warto zadbać o profesjonalny transport na lotnisko. Zagwarantuje to nie tylko punktualne przybycie na miejsce przed rozpoczęciem odprawy, ale także szybki i sprawny powrót po przylocie.

Modlin — Okęcie

Wszystkim podróżnym, którzy korzystają z lotniska Chopina w Warszawie bądź portu lotniczego Modlin, firma Shuttle24.pl oferuje w pełni zorganizowany, ekskluzywny transfer lotniskowy. Gwarantujemy sprawne i komfortowe przemieszczanie się z lotniska Modlin na Okęcie i odwrotnie oraz punktualny i wygodny dowóz na czas przed odprawą. Wybierając prywatny transport, oszczędzą sobie Państwo stresu związanego z przemieszczaniem się autobusami czy pociągami. Nie sposób bowiem uniknąć opóźnień przyjazdu publicznych środków transportu, nie wspominając już o konieczności pokonania dodatkowego odcinka drogi pieszo. Shuttle.pl gwarantuje w pełni bezpieczny i niezawodny kurs. Klientów odbieramy ze wskazanego przez nich miejsca w Warszawie oraz dowozimy pod samo wejście do portu lotniczego. Po przylocie z kolei nasz kierowca czeka w hali przylotów z przygotowaną wcześniej kartką z nazwiskiem bądź nazwą firmy. W ten sposób maksymalnie usprawniamy transfer, oszczędzając tak cenny dziś dla wszystkich czas.

Zróżnicowana oferta

Shuttle24.pl posiada w swojej ofercie różne rodzaje transportu. Jednym z nich jest w pełni indywidualny, dostosowany do potrzeb klienta dowóz, realizowany dokładnie wg. Państwa wytycznych. Tym którzy szukają tańszych rozwiązań, proponujemy transport na lotnisko Modlin z Okęcia lub odwrotnie w formule Shared door to door/shared shuttle. Korzysta z niego jednocześnie kilka osób, potrzebujących dostać się w to samo miejsce. Tego typu transport realizujemy przy pomocy komfortowych busów, mieszczących do 8 osób wraz z bagażami. Trasa przejazdu ustalana jest tak, aby maksymalnie skrócić czas dotarcia na miejsce docelowe przy jednoczesnym uwzględnieniu maksymalnie 3 miejsc odbioru pasażerów. Zapewniamy także dowóz grup zorganizowanych. Dysponujemy flotą większych busów i autokarów. Tego typu transport na lotnisko Modlin odbywa się z dowolnego, umówionego wcześniej z klientami miejsca w Warszawie z dowozem poszczególnych osób pod wskazane miejsce w mieście – zarezerwuj transport już dziś: https://shuttle24.pl/

Każdy nasz kierowca posługuje się językiem angielskim, posiada wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie wymagane uprawnienia. Dzięki temu mają Państwo pewność, że usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z planem. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, w tym większe grupy osób. Naszym atutem są stałe, niskie ceny bez ukrytych kosztów, nowoczesna flota samochodowa oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.