Kredyt na 10 tys. zł

Jerzy Biernacki
11.05.2019

Kwota 10 000 złotych w zupełności starczy na niewielki remont mieszkania, zakup wycieczki lub zmianę pojazdu. Żeby opłacić owego rodzaju koszty, osoby nie mające odpowiednich oszczędności sięgają niejednokrotnie po kredyt gotówkowy. Poniżej znajdziemy informacje, jakie są koszty takiego wyjścia.

Sektor kredytów oraz pożyczek intensywnie się modyfikuje. Informują o tymże informacje Biura Informacji Kredytowej, z jakich wynika iż każdego roku po artykuły kredytowe sięga przeszło 600 tys. całkowicie nowych konsumentów, więc takich jacy nigdy wcześniej nie zaciągali żadnego zadłużenia w banku. Liczba ta udowadnia, iż społeczeństwo nastawione jest na natychmiastową konsumpcję. Kredyt gotówkowy to jeden spośród najciekawszych sposobów na natychmiastowe uzyskanie kapitałów. W celu zaczerpnięcia z finansowania banku starczy mieć stałe źródło przychodu, dobrą historię kredytową i zdolność do punktualnego płacenia rat. Żeby zaciągnąć kredyt należy udać się do oddziału banku, wypełnić dokument internetowy, zadzwonić na infolinię konkretnej firmy bądź złożyć wniosek za pośrednictwem bankowości internetowej. Ostatnie trzy przytoczone sposoby powodują, iż z pożyczki gotówkowej można skorzystać bez potrzeby wychodzenia z domu

Kredyt na 10 tys. zł – jaka rata na 2 lata?

Przy krótszym czasie kredytowania większą uwagę należy zwracać na wielkość prowizji aniżeli oprocentowania – gdy będzie duża, to mocniej wpłynie na wielkość raty kredytu na 10 tys. zł. Ponadto prowizja przeważnie jest kredytowana, co znaczy, iż od jej sumy także naliczane są odsetki tak, jak od proponowanej sumy kredytu. Kredyt 10 tys. zł na dwa lata będzie znaczył w banku ratę wynoszącą trochę przeszło 450 zł/m-c. Przy takim zobowiązaniu koszt pełny w najodpowiedniejszej ofercie wyniesie niecałe 1000 zł. To znaczy, iż bankowi trzeba będzie zwrócić ok. 110 proc. pożyczonej od niego sumy. Dla ofert z maksymalnym dostępnym oprocentowaniem (10 proc.) oraz wysoką prowizją obarczenie jest jednakże większe. Rata kredytu na 10 tys. zł. może przewyższyć 600 zł/m-c. Dla takich parametrów koszt pełny kredytu przewyższy 4000 zł. Wówczas trzeba będzie bankowi oddać o połowę więcej, aniżeli rzeczywiście się od niego pożyczyło. Na stronie internetowej https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-10-tysiecy, możemy przeczytać informacje, które pozwolą nam wybrać najlepszą ofertę.

Minimalny dochód aby uzyskać pożyczkę 10 tys. zł

10 tys. zł stanowi już dużą sumę, za jaką można zakupić pojazd, odnowić mieszkanie, wymienić meble lub zakupić sprzęt RTV, AGD. Pożyczka poprzez internet bez zaświadczeń na raty w owej kwocie musi być doskonale przemyślana. Możesz skorzystać z różnych porównywarek chwilówek oraz pożyczek długoterminowych. Szybciej ustalisz koszty oraz kolejne wymagania stawiane poprzez wierzyciela. Dzięki porównywarce wybierzesz dostosowaną do własnych potrzeb pożyczkę. Spółki pozabankowe akceptują różnorodne zarzewia przychodu. Poniektóre wskazują, że jest to tylko umowa o pracę czy dzieło lub zlecenie, natomiast również renta oraz emerytura. 

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.